japanese-24132_640

japoński z nowym lektorem

Ostro pracujemy od 12 września. Od tygodnia ćwiczymy nowy plan dzieci- amatorów języka angielskiego i wygląda na to, że wszystko działa jak trzeba :D. Z pozostałymi językami- chińskim, japońskim włoskim, rosyjskim i angielskim dla dorosłych, ruszamy od 3 października. Są jeszcze wolne miejsca w różnych grupach, więc zapraszamy!

Dziś przede wszystkim zapraszamy na JAPOŃSKI Z NOWYM LEKTOREM, native speaker’em -DANEM SEKIGAWĄ! Dan jest Japończykiem, ale mieszka w Polsce od 1,5 roku, a przywiozła go do nas jego polska żona. Uczy japońskiego głównie na zajęciach indywidualnych, ale u nas rozpocznie pracę z grupami. Interesuje się mangą, uprawia kendo i ma duże doświadczenie we wprowadzaniu młodych adeptów w arkana tej sztuki walki.Mamy nadzieję, że spodoba mu się w naszej Szkółce :). Mamy już pełną nową grupę, rozpoczynającą od zera, ale dzwońcie, przychodźcie- jeśli będzie taka potrzeba utworzymy kolejną ( a już mamy chętnych na liście rezerwowej)! I oczywiście czekamy na stałych bywalców zajęć japońskiego. Cieszymy się, że z tą nietypową ofertą trafiliśmy w gusta, zwłaszcza nastolatków.

Olga i Tatsuya- poprzedni lektorzy japońskiego, serdecznie polecają zajęcia z Danem Sekigawą. Postanowili nawet go Wam przedstawić. Zobaczcie!