angielski

Nie ma potrzeby przekonywać kogokolwiek, że angielski jest użyteczny! Dołączcie do nas- będziemy się razem dobrze bawić, ale także spróbujemy uwolnić nasze umysły! Od stereotypów i standardowego nauczania, które nie uwzględnia Waszych możliwości ani potrzeb.

Język angielski będziemy prowadzić w cyklu 2x 60 minut tygodniowo, indywidualnie bądź w grupach 3-5 osobowych. W ofercie są również zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego.

Języka angielskiego będę uczyć, między innymi, ja- Joanna Wiktorko :). Jestem czynnym nauczycielem angielskiego od 23 lat i pracowałam we wszystkich typach szkół, najdłużej w gimnazjum. Jestem również egzaminatorem, byłam koordynatorem wielu szkolnych projektów międzynarodowych, a w Zawierciu jestem znana głównie jako współwłaściciel Księgarni Edukacyjnej i organizator „Ferii z Książką”, konkursów i spotkań dla dzieci i młodzieży  z pisarzami. 2016 to także początek nowej przygody- założyliśmy Fundację KULTjURA, której głównym założeniem jest wspieranie kultury, ze szczególnym wsparciem czytelnictwa, a ja mam zaszczyt być jej prezeską. Uwielbiam uczyć, nienawidzę się nudzić i mam nadzieję, że to widać w mojej pracy. Lubię też uczyć się języków obcych. Mówię po angielsku, serbsku/ chorwacku, rosyjsku i włosku.

 

Nazywam się Katarzyna Berżowska i jestem lektorką w Waszej Szkółce Językowej. Studiowałam na Akademii Jana Długosza w Częstochowie na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską. Wybrałam ten kierunek, ponieważ znajomość języków obcych otwiera wiele możliwości, a praca z dziećmi i młodzieżą przynosi mi bardzo dużo satysfakcji i radości. Podczas studiów pracowałam jako lektorka w Miejskim Przedszkolu w Częstochowie, a także udzielałam się na konferencjach naukowych dotyczących nowoczesnych metod nauczania.

W czasie wolnym lubię wędrować po górach i robić zdjęcia. Odpoczywam przy dobrym filmie i muzyce. Lubię aktywnie spędzać czas, stąd moja pasja do jazdy rowerem i gry w siatkówkę. :-D

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>